10 sie 2021

Zaproszenie na konferencję „PRAWO, EDUKACJA, AUTONOMIA – dzisiejsze realia działań placówek niepublicznych”.

Szanowni Państwo,

przygotowania do naszego wrześniowego Salonu Dyskusyjnego w Sobieszewie powoli dobiegają końca. W załączeniu przesyłam program naszego spotkania, które zatytułowaliśmy:

„PRAWO, EDUKACJA, AUTONOMIA – dzisiejsze realia działań placówek niepublicznych”.

Chcielibyśmy, aby poza częścią teoretycznych wykładów nasze spotkanie było okazją do wymiany wiedzy, doświadczeń, dobrych praktyk, także wzajemnej inspiracji, wsparcia. Przewidujemy na to czas w panelach dyskusyjnych, również z podziałem na poszczególne etapy edukacyjne. Koszt uczestnictwa 1 osoby  w Salonie Dyskusyjnym wynosi 250 zł ( dodatkowo zbieramy wpłaty 120 zł na wieczorny bankiet dla chętnych).  Wpłat za konferencję i bankiet prosimy dokonywać na konto KFON-u  –   15 2030 0045 1110 0000 0416 8410  do 4 września. Noclegi proszę rezerwować i opłacać we własnym zakresie. Konferencja odbędzie się bezpośrednio w obiekcie Hotel Orle Sobieszewo.
ZE WZGLĘDU NA OGRANICZONY CZAS REZERWACJI MIEJSC DLA UCZESTNIKÓW SALONU PILNIE PROSZĘ  O  DOKONYWANIE REZERWACJI MIEJSC W HOTELU ORLE PRZY ULICY LAZUROWEJ 8  W GDAŃSKU.  Rezerwacje przyjmowane są pod telefonem 58 308 07 91 – na hasło KFON- zniżka . Proszę także o jak najszybsze wypełnienie i przesłanie do nas drogą mailową zgłoszeń, aby ustalić liczbę uczestników. Zgłoszenie równoznaczne jest ze zobowiązaniem do dokonania opłaty. Przy małej liczbie zgłoszeń zastrzegamy sobie prawo do odwołania wydarzenia, w takim przypadku ewentualne wpłaty zostaną zwrócone. W niniejszym linku najdą Państwo program konferencji oraz deklarację uczestnictwa.

 

Pozdrawiam serdecznie  do zobaczenia  mam nadzieję w SOBIESZEWIE.

W imieniu Zarządu
Ewa Piątek – prezes KFON